Lenia Studios, Kalamitsi – LEFKADA
Cazarea se află la 3 km de plaja satului Kalamitsi, la 4 km de plaja Kathisma și la 6 km de satul pitoresc Agios Nikitas. Kalamitsi, cunoscută sub numele de Kavalikefta, este o frumoasă plajă naturală înconjurată de formațiuni stâncoase. Este situată la poalele satului cu același nume, în partea de sud-vest a insulei.
Orașul Lefkada este situat la o distanță de numai 17 km. În imediata apropiere, la numai 50 de metri puteţi găsi cafenele și taverne.
Lenia Studios sunt înconjurate de flori și verdeaţă luxuriantă şi pune la dispoziție cazare în sistem self-catering. Camerele spațioase sunt ideale pentru o vacanță de familie. Locația este compusă din studiouri duble, triple care au un pat dublu, un pat dublu și un pat de o persoană. Toate au o bucătărie utilată, WC/duș, A/C, TV, Wi-Fi și balcon.
Micul dejun este, de asemenea, disponibil la cerere și la un cost suplimentar.
De-asemenea, cazarea asigură și parcare.
Cu siguranță plajele din vecinătatea satului Kalamitsi vă vor oferi momente de relaxare, o atmosferă boemă și un peisaj fantastic în culori turcoaz și acvamarin.
Vă așteptăm cu drag la noi!
Localizare: https://www.google.com/maps/place/Lenia … 20.6022749
Kalamitsi, Lefkada
Facebook: https://www.facebook.com/leniastudio
Website: http://hotel-lenia-lefkada.blogspot.fr/
E-mail: leniahotel@hotmail.co.uk
Tel: +30 697 222 2889(WhatsApp)